„Žalgiris“ namuose išvargo pergalę prieš „Baskonia“

Kauno „Žalgiris“ (3-10) Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią. Jure Zdovco auklėtiniai namuose 72:68 (21:19, 19:13, 11:14, 21:22) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (4-9) ir iškovojo trečiąją pergalę per pastaruosius keturis susitikimus.

Kauniečiams rungtynių pradžia prasidėjo puikiai ir įpusėjus pirmajam kėliniui „Žalgiris“ pirmavo 12:4. Vis tik antrojoje kėlinio pusėje po kauniečių krepšiu absoliučiai dominavo Stevenas Enochas, kurio vedama „Baskonia“ atsilikimą sumažino iki minimumo.

Prasidėjus antrajam kėliniui Wade’as Balwinas pelnė pirmuosius savo taškus ir išlygino rezultatą. Nors keletą minučių aikštelėje vyravo gan lygus žaidimas, tačiau Luko Lekavičiaus puikus aikštės matymas leido sukurti keletą puikių epizodų ir žalgiriečiai vėl susikrovė pakankamai solidų pranašumą 40:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kardinaliai nesikeitė. Kauniečiai ir toliau kontroliavo rungtynes. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 2 minutes Grangerio dvitaškis išlygino rezultatą, tačiau 6 iš eilės Lekavičiaus taškai leido „Žalgiriui“ vėl atsikvėpti ir išsaugoti pranašumą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojus į pergalę vedė arti dvigubo dublio buvęs Lukas Lekavičius, kuris per 25 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 13, Joshas Nebo ir Mantas Kalnietis po 10, Tyleris Cavanaugh 9.

Baskonia“: Stevenas Enochas 13, Simone Fontecchio 12, Jaysonas Grangeris 11, Lamaras Petersas 10.