Jameso šėlsmo nepakako: „Monaco“ krito Stambule

Lietuviškoji „Monaco“ (5-8) ekipa Eurolygoje patyrė dar vieną pralaimėjimą. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 86:96 (18:16, 24:24, 21:23, 23:33) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (4-9) ekipai ir patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Pirmojoje rungtynių pusėje abi komandos neišsiskyrė ir rungtyniavo taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje „Fenerbahče“ surengė spurtą 11:1 ir susikrovė dviženklį pranašumą. Tuo tarpu prieš ketvirtąjį kėlinį „Monaco“ atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Lemiamu metu Nando De Colo ir Marko Guduričiaus metimai leido šeimininkams vėl pabėgti nuo varžovų ir iškovoti pirmąją pergalę po ketverių iš eilės nesėkmių.

Donatas Motiejūnas rungtynėse ant parketo praleido 11 minučių ir pelnė 7 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pergalės „Monaco“ ekipai negarantavo ir puikus Mike’o Jameso žaidimas. Amerikietis per 31 minutę pelnė 31 tašką (5/8 dvit., 5/11 trit., 6/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir spėjo atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Janas Vesely, kuris per 31 minutę pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 20, Markas Guduričiaus 18, Nando De Colo 15, Pierria Henry 13, Devinas Bookeris ir Achille Polonara po 11.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 31, Yakuba Ouattara 15, Alpha Diallo 10.