Juškevičiaus vedama „Parma“ lemiamu metu pripažino „Lokomotiv“ pranašumą

Ado Juškevičiaus vedamas Parmės „Parma“ (3-4) klubas nesugebėjo pratęsti pergalingos serijos VTB Vieningoje lygoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo namų arenoje taškų lenktynėse 85:90 (27:14, 25:24, 17:20, 16:32) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-3) krepšininkams.

Adas Juškevičius per 33 ant parketo praleistas minutes pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit.) atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Errickas McCollumas, kuris per 29 minutes surinko 26 taškus (3/10 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Parma“ rungtynes pradėjo diktuodama įspūdingą tempą ir jau pirmajame kėlinyje turėjo net 16 taškų pranašumą. Vis tik šeimininkams nebuvo kada atsikvėpti, mat svečiai po truputi mažino atsilikimą. „Lokomotiv“ ekipa į lemiamą šturmą stojo iki rungtynių likus mažiau nei 4 minutės bei persvėrę rezultatą iškovojo sunkią pergalę.

„Parma“ ekipos starto penkete pasirodęs Eigirdas Žukauskas per 32 minutes pelnė vos 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Parma“: Adas Juškevičius 22, Artiomas Parakhouskis 19, Artiomas Zabelinas 14, Mareks Mejeris 11.

Lokomotiv“: Errickas McCollumas 26, Johnathanas Motley 20, Stantonas Kiddas 18, Gregas Whittingtonas 11.