P. Žilinskas blizgėjo NBA G lygos rungtynėse, tačiau jo ekipa patyrė nesėkmę

NBA G lygos čempionate Pauliaus Žilinsko atstovaujama Vestčesterio „Knicks” ekipa (4 pergalės/9 pralaimėjimai) nesugebėjo įveikti Viskonsino „Herd” (6/7) krepšininkų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 103:114.

Mačo eiga klostėsi įdomiai – per pirmąją pusę svečiai dar laikėsi, pirmąjį kėlinį laimėję 29:27, o antrąjį 29:26. Tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą ir trečiajame kėlinyje įgijo persvarą 35:26, kurią dar labiau padidino paskutinėje atkarpoje (26:19).

Lietuvių krepšinio sirgaliams džiugina Pauliaus Žilinsko pasirodymas. Aikštelėje praleidęs 28 minutes, mūsų tautietis sužibėjo tritaškiais – realizavo 3 metimus iš 5 ir iš viso surinko 11 taškų. Be to, lietuvis sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tiesa, kartą prarado kamuolį.

Viskonsino gretose išsiskyrė Cormacas Ryanas, kuris taikliai atakavo iš toli ir pelnė 25 taškus. Stephenas Thompsonas pridėjo 23 taškus, pasižymėdamas puikiu tritaškių taiklumu (5/6).

Pralaimėjusiųjų pusėje rezultatyviausias buvo Brysonas Warrenas su 25 taškais ir 8 atkovotais kamuoliais, o Dinkas Pate'as įmetė 15 taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts