„Kauno Žalgirio” strategas po triumfo prieš Kyjivo „Dinamo”: nuopelnai priklauso futbolininkams

FK „Kauno Žalgirio” vyriausiasis treneris Eivinas Černiauskas spinduliavo džiaugsmu po sėkmingai susiklosčiusio mačo su Kyjivo „Dinamo” ekipa. Pasiruošimo sezono stovykloje Turkijoje Lietuvos futbolo čempionai įveikė garsųjį Ukrainos klubą minimaliu skirtumu – 1:0.

Pasibaigus susitikimui, komandos vadovas neslepia, kad yra nepaprastai patenkintas savo žaidėjų pastangomis ir demonstruotu žaidimu aikštėje.

„Visada malonu švęsti pergalę – juk tam ir žaidžiame. Ypač džiugu įveikti tokio kalibro oponentą, turintį tokią istoriją. Visas pagyrimas tenka futbolininkams, kurie paaukojo viską, atidavė maksimumą tiek dvikovose, tiek realizuodami mūsų taktinius sumanymus. Rungtynės buvo labai vertingos, o laimėjimas suteiks mums papildomo pasitikėjimo ir padės tobulėti

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts