Milano krepšininkai triumfavo Italijos taurės finale – trofėjus grįžta po trejų metų

Italijos taurės finalinėse varžybose Milano „EA7 Emporio Armani” krepšininkai šventė pergalę prieš Tortonos „Bertram” klubą rezultatu 85:77. Ketvirčių rezultatai: 33:18, 14:27, 12:17, 26:15.

Rungtynių eiga buvo kupina intrigos – prieš prasidedant paskutiniam kėliniui Milano ekipa atsiliko trimis taškais (59:62). Vis dėlto lemiamu metu šeimininkai susikaupė ir įspūdingu spurtu perėmė iniciatyvą, išplėsdami pranašumą iki 77:70. Šią persvarą italai sėkmingai išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

Milano klubui šis triumfas ypač saldus, mat pastaruosius dvejus metus komanda būtent taurės finale patirdavo skaudžius pralaimėjimus. Paskutinį kartą šį trofėjų „EA7 Emporio Armani” į savo kolekcija įtraukė 2022-aisiais, kai finale taip pat buvo pranašesni už Tortonos atstovus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Armoni Brooksas, kuris pasižymėjo 20 taškų (tritaškiai – 6/10). Puikiai pasirodė ir Marko Guduričius su 18 taškų, o Joshas Nebo pridėjo 14 taškų ir surinko net 11 kamuolių po krepšiais.

Pralaimėjusiems rezultatyviausiai žaidė Prentissas Hubbas – 23 taškai (4/10 trit.). Justinas Gorhamas pelnė 13, o Christianas Vitalis pridėjo 12 taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts