Kaune surengta neeilinė plaukimo šventė: varžybos tamsoje sutraukė beveik 400 dalyvių

Praėjusį savaitgalį Kauno „Žalgirio” baseine įvyko netradicinės „Night Swim Star” plaukimo varžybos, kurios sujungė sportinę kovą su pramogine atmosfera. Dalyviai rungtyniavo neįprastomis sąlygomis – tamsoje, lydimi lazerinių šviesų ir muzikos.

Varžybų direktorius Mantas Plečkaitis pasakojo, kad kvalifikaciniai plaukimai dar vyko dienos šviesoje, kadangi saulės spinduliai pasiekė baseiną iki pat saulėlydžio.

„Kai visiškai sutemo, baseino apšvietimas buvo pritemdytas ir jį pakeitė lazeriniai efektai bei dūmų užsklandos. Pavyko sukurti tikrą diskotekos atmosferą su nestandartinėmis varžybomis. Jaunųjų sportininkų reakcijos ir šypsenos liudijo, kad jiems tai labai patiko. Įdomu, kad daugelis vaikų ne tik dalyvavo, bet ir pagerino asmeninius rekordus

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts