Katalonų klubas vėl kreipsis į UEFA dėl teisėjavimo

„Barcelona” futbolo klubas antradienį užbaigė savo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje. Nors išvykos mače Ispanijos sostinėje katalonai 2:1 įveikė „Atletico” ekipą, to nepakako – pirmajame susitikime savo aikštėje jie buvo pralaimėję 0:2.

Po pirmosios akistatos „Barca” vadovai oficialiai kreipėsi į UEFA, išreikšdami nepasitenkinimą arbitrų sprendimais. Viskas rodo, kad analogiškas žingsnis bus žengtas ir po antrųjų rungtynių.

Apie ketinimus vėl teikti oficialų skundą prabilo klubo vadovas Joanas Laporta.

„Mes negalime tylėti ir priimti tokių dalykų. Jau esame pateikę skundą Europos futbolo federacijai ir, manau, tai padarysime dar kartą. Tai, kaip su mumis buvo pasielgta, yra visiškai nepriimtina, ir mes tikrai nesusitaikysime su tokia padėtimi

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts