J. Hayesas tapo Slovėnijos piliečiu – L. Dončičius sulauks pastiprinimo rinktinėje

Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė artimoje ateityje gali sulaukti solidaus pastiprinimo. NBA lygoje rungtyniaujantis vidurio puolėjas Jaxsonas Hayesas oficialiai įgijo Slovėnijos pilietybę.

Los Andželo „Lakers” ekipoje kartu su Luka Dončičiumi žaidžiantis aukštaūgis pats patvirtino šią žinią. Pasak jo, slovėnų superžvaigždė nuolat kreipiasi į jį kaip į „Slovėnijos brolį”.

„Luka visą laiką mane vadina Slovėnijos broliu. Tiesa, slovėniškai beveik nemoku… Na, gal porą žodžių ir žinau, bet jų tikrai negalėčiau pakartoti viešai

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts