D. Burba triumfavo Esporto A lygoje ir atstovaus Lietuvai tarptautinėse varžybose

Savaitgalį Kauno GG arenoje kulminaciją pasiekė Lietuvos Esporto A lygos sezonas – čia buvo išaiškintas 2026 metų nugalėtojas.

Vilniaus „Žalgirio” garbę gynęs Domas Burba tapo naujuoju čempionu, kai finale rezultatu 2–1 palaužė „Kauno Žalgirio” atstovą Aironą Baniulį. Kovos dėl aukso buvo kupinos įtampos ir dramatiškų momentų.

Lemiama finalinė serija nepritrūko intrigos – nugalėtojas paaiškėjo tik trečiajame mače. D. Burba spaudimo akivaizdoje demonstravo šaltakraujiškumą ir sėkmingai užbaigė kovą savo naudai.

Čempiono vardas D. Burbai atveria duris į tarptautines varžybas – jis įgijo teisę ginti Lietuvos garbę UEFA eČempionų lygoje, taip pat dalyvaus pasaulio pirmenybių „Play-In” atrankos etape.

Lietuvos futbolo federacijos esporto ir žaidimų skyriaus vadovas Edgaras Abromavičius pabrėžė, kad finalas atskleidė sparčią šalies esporto futbolo pažangą. Pasak jo, Lietuvoje jau turime pajėgių žaidėjų, galinčių sėkmingai konkuruoti su užsienio varžovais.

Renginio organizatoriai išreiškė padėką Dariui Štareikai, kuris visą sezoną aktyviai prisidėjo prie sklandaus turnyro vykdymo. Esporto A lygos sezonas dar kartą patvirtino, kad klubai vis labiau įsitraukia į šią veiklą, o žaidėjų meistriškumas ir visuomenės dėmesys virtualiam futbolui nuolat auga.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts