Saudo Arabijos lyga: „Al Nassr” prarado galimybę anksčiau laiko tapti čempionais

Cristiano Ronaldo vedama „Al Nassr” ekipa praleido progą dar prieš sezono pabaigą užsitikrinti Saudo Arabijos futbolo lygos aukso medalius.

Antradienio vakarą vykusiose namų rungtynėse prieš pagrindinius konkurentus „Al Hilal” susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Šis rezultatas reiškia, kad titulo klausimas lieka neatsakytas.

Pirmojoje kėlinio pabaigoje „Al Nassr” perėmė iniciatyvą – 37-ąją minutę Mohamedas Simakanas tiksliu smūgiu pelnė įvartį ir išvedė šeimininkus į priekį.

Atrodė, kad pergalė jau rankose ir čempionų titulas bus iškovotas, tačiau dramatiška atomazga laukė paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Kompensaciniu laiku, 98-ąją minutę, „Al Hilal” sulaukė laimės – vartininkas Bento netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus ir taip padovanojo svečiams lygiąsias.

Verta paminėti, kad šiai itin svarbiai akistatai teisėjavo lietuvių arbitrų brigada, kuriai vadovavo Donatas Rumšas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai