„Manchester City” rado P. Guardiola pakaitą: komandą perims buvęs „Chelsea” strategas

Anglijos futbolo grandas „Manchester City” jau surado specialistą, kuris stos prie komandos vairo pasibaigus dabartinio vyriausiojo trenerio Pepo Guardiola erai. Ispanų specialistas po šio sezono paliks Mančesterio klubą, su kuriuo pasiekė istorinių laimėjimų.

Kaip praneša gerai informuotas žurnalistas Fabrizio Romano, naujuoju „City” vairininku taps italų strategas Enzo Maresca. Šį sezoną jis dirbo su Londono „Chelsea” ekipa.

Pasak šaltinių, E. Maresca nuo pat pradžių buvo vertinamas kaip pagrindinis kandidatas užimti P. Guardiola vietą. Italų treneris visą laiką buvo klubo vadovybės akiratyje.

Artimiausiu metu E. Maresca su „Manchester City” klubu sudarys trejų metų trukmės kontraktą ir oficialiai pradės naują karjeros etapą viename stipriausių Europos klubų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai