A. Sabalenka atskleidė sunkiausias gyvenimo akimirkas: netikėjau, kad tai įvyko

Pirmoji pasaulio raketė Aryna Sabalenka davė atvirą interviu „Vogue” žurnalui, kuriame pasidalino skaudžiausiomis savo gyvenimo patirtimis. Baltarusijos tenisininkė kalbėjo apie buvusio partnerio Konstantino Kolcovo ir mylimo tėvo netektis, kurios paliko gilias žaizdas jos širdyje.

28 metų sportininkė atskleidė, kad žinią apie buvusio mylimojo mirtį išgirdo 2024-ųjų kovo mėnesį, kai treniravosi Majamyje. Buvęs profesionalus ledo ritulininkas K. Kolcovas, kaip manoma, pasitraukė iš gyvenimo savo noru. „Aš net ginčijausi su policininku, nes negalėjau tuo patikėti

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Susiję straipsniai