R. Giedraitis vėl pasižymėjo tritaškiais, kurie atvedė ALBA į pergalę

Vokietijoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau demonstruoja gerą krepšinį, kuris padeda komandai iškovoti pergales. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA (12-4) namuose nugalėjo Medi Bayereuth (9-8) komandą rezultatu 86-68 (18:19, 20:20, 22:11, 26:18).

Pirmus du kėlinius svečiai žaidė atkakliai ir neleido aukščiau lentelėje esančiai komandai netgi pirmauti po pirmų 20 minučių. Visgi antroje rungtynių dalyje lietuvio komanda pradėjo žaisti kur kas sėkmingiau ir nepaliko vilčių priešininkams.

R. Giedraitis per 23 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 2 kartus ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausias jo komandoje buvo J. Thiemannas su 17 taškų, L. Nnoko pridėjo 12.

Pralaimėtojų gretose K. Robertsonas pridėjo 19, D. Stockton 11.