Australų teniso žvaigždės Nicko Kyrgioso kelionė ATP 250 kategorijos turnyre Ispanijos Maljorkos saloje baigėsi nesėkmingai – jis pralaimėjo jau pirmajame etape. Pasaulio reitinge 900-ąją poziciją užimantis tenisininkas nusileido savo tėvynainiui Adamui Waltonui (ATP-92), kuris šventė įtikinamą pergalę rezultatu 6:3, 6:4. Susitikimas truko vos 74 minutes ir didesnės intrigos žiūrovams nesuteikė.
Po beveik pusės metų pertraukos į profesionalų tenisą grįžęs 31-erių N. Kyrgiosas dar prieš porą savaičių Štutgarto turnyre sugebėjo įveikti pirmąjį barjerą, nugalėdamas Corentiną Moutet. Tačiau netrukus sportininką pradėjo kamuoti sveikatos bėdos. Kelio traumos privertė australą atsisakyti dalyvavimo Halės varžybose, o Maljorkoje jis vis dar nebuvo atgavęs optimalios fizinės būklės.
Nesėkmė Ispanijoje reiškia, kad N. Kyrgioso žolės kortų sezonas vienetų rungtyje baigėsi anksčiau nei planuota. Nors praeityje tenisininkas pasiekė įspūdingų rezultatų, tarp jų – Vimbldono finalą 2021 metais, šiemet jis negavo tiesioginio kvietimo į prestižiškiausio žolės turnyro pagrindines varžybas. Visgi australas dar turės progą pasirodyti Londone – jis pakviestas rungtyniauti Vimbldono dvejetų turnyre poroje su Aleksandru Bubliku.
Tarp kitų pirmojo rato staigmenų – praėjusių metų finalininkas prancūzas Corentinas Moutet (ATP-36) netikėtai 5:7, 4:6 pralaimėjo Abdullah Shelbayhui (ATP-299), kuris į pagrindinį turnyrą pateko kaip „laimingas pralaimėtojas”.
Maljorkos ATP 250 serijos turnyro prizinis fondas siekia 612,62 tūkstančio eurų. Varžybų transliacijas rodo „Go3” televizija.