Prieš išvyką į Kauną „Monaco“ atleido Z. Mitrovičių

Po patirto pralaimėjimo Prancūzijos LNB čempionate „Monaco“ ekipa ėmėsi permainų ir trečiadienį į Kauną atvyks jau treniruojama nebe Zvezdano Mitrovičiaus. Prieš pat dvigubą Eurolygos savaitę klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju 51-erių strategu.

„Monaco“ sekmadienį patyrė trečiąją nesėkmę Prancūzijoje, kai 90:99 nusileido Strasbūro SIG ekipai. Tuo tarpu Eurolygoje Monako kunigaikštystės klubas praėjusiame ture patyrė pralaimėjimą 65:71 Tel Avivo „Maccabbi“ ekipai ir šiuo metu rikiuojasi 13-16 pozicijoje.

Pastaruoju metu žiniasklaidoje buvo galima matyti vis daugiau pranešimų, kad ryškiausia klubo žvaigždė Mike’as Jamesas nesutaria su komandos vyriausiuoju treneriu. Praėjusiame sezone Mike’as Jamesas taip pat konfliktavo su Maskvos CSKA klubo strategu Dimitriu Itoudžiu, tačiau tuo metu buvo atleistas pats krepšininkas.

Zvezdanas Mitrovičius šiame sezone yra jau trečiasis strategas netekęs darbo Eurolygoje. Iki šiol komandų trenerius buvo pakeitęs Kauno „Žalgiris“ ir Vitorijos „Baskonia“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts