„Žalgiris“ Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme prieš ASVEL

Kauno „Žalgiris“ (0-1) naująjį Eurolygos sezoną pradėjo patirdamas skaudų pralaimėjimą. Martino Schillerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 88:76 (19:16, 25:20, 19:19, 25:21) turėjo pripažinti Vilerbano ASVEL (1-0) komandos pranašumą.

Kauniečiams jau pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi stabdyti ASVEL ekipos atakas bei strigo puolime. Vis tik prieš ilgąją pertrauką „Žalgiris“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 8 taškų. Po pertraukos grįžę „Žalgirio“ krepšininkai greitai išlygino rezultatą, tačiau prieš lemiamą atkarpą ASVEL dar kartą išsiveržė į priekį bei susikrovė 8 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL absoliučiai dominavo aikštelėje ir komandų skirtumas tapo net 20 taškų. Nors likus rungtyniauti vos keletą minučių Kauno „Žalgiris“ dar bandė atsitiesti rungtynėse ir atsilikimą sumažino iki vienženklio skaičiaus, tačiau ASVEL pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Žalgirio“ gretose labiausiai išsiskyrė Janis Strelnieks, kuris per 24 minutes pelnė 21 tašką (4/6 trit., 2/3 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 23 naudingumo balus.

Rungtynėse geriausiai pasirodė ASVEL ekipos lyderis Elie Okobo, kuris per 25 aištelėje praleistas minutes surinko 23 taškus (3/3 trit., 6/3 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

ASVEL: Elie Okobo 23, Chrisas Jonesas 14, Youssoupha Fallas 12, Charlesas Kahudi 11.

„Žalgiris“: Janis Strelnieks 21, Emmanuelis Mudiay 12, Lukas Lekavičius ir Nielsas Giffey po 8.