„Barcelona“ pirmą kartą nuo 1932 metų įsiveržė į priekį pagal „El Clasico“ pergales

Madrido "Real" klubas paskutines keturias dienas norės kuo greičiau ištrinti iš savo metraščių.

Santiago Solari treniruojami "baltieji" du kartus iš eilės savo stadione nusileido "Barcelona" futbolininkams. Trečiadienį jie buvo išmesti iš Karaliaus taurės, o šeštadienį pralaimėjo "La Liga" pirmenybėse ir neabejotinai pasitraukė iš kovos dėl titulo.

"Barcelona" per šią savaitę ne tik iškovojo dvi svarbias pergales prieš "Real", bet taip pat ir pagerino bendrą tarpusavio rungtynių statistiką.

Katalonai pirmą kartą po 87 metų įsiveržė į priekį pagal "El Clasico" mūšiuose iškovotas pergales. "Barca" dabar turi 96 pergales, Madrido "Real" – 95. Dar 51 rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Be to, "Barcelona" pirmą kartą "La Liga" pirmenybėse prieš "Real" iškovojo keturias pergales paeiliui jų pačių stadione. Per šias rungtynes katalonai įmušė net 11 įvarčių, kai tuo metu šeimininkai sukrapštė viso labo du tikslius smūgius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts