C. Ronaldo sugrįžimas į „Old Trafford“ pažymėtas „Juventus“ pergale

Antradienį vėlai vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar šešios trečiojo rato E-H grupių dvikovos.

Daugiausiai dėmesio sulaukusioje dvikovoje "Manchester United" savo aikštėje priėmė Turino "Juventus" futbolininkus. Gana nykiame mače triumfavo svečiai iš Italijos – Paulo Dybalos įvartis pirmajame kėlinyje nulėmė "senosios senjoros" pergalę.

Rungtynės aikštės šeimininkams prasidėjo itin sunkiai – "Juventus" iškart bandė perimti iniciatyvą ir pirmojo įvarčio, kaip vėliau paaiškėjusio ir pergalingo, ilgai laukti nereikėjo.

17-ąją minutę Cristiano Ronaldo atliko perdavimą iš kraštą, Chrisas Smallingas jo išmušti nesugebėjo ir baudos aikštelėje visiškai laisvas likęs Paulo Dybala tiksliu smūgiu nuginklavo Davidą De Gea.

Kaip rodė tolimesni veiksmai, daugiau pramušti ispaną nebuvo lengva. Gerų progų pasižymėti turėjo visi trys atakuojantys "Juventus" žaidėjai, tačiau De Gea darė viską, kad iki pat rungtynių pabaigos išsaugotų minimalų atsilikimą.

"Man Utd" išsigelbėti nesugebėjo ir "Juventus" šventė pergalę, kuri praktiškai jau garantavo jų patekimą į aštuntfinalį. "Man Utd" su 4 taškais lieka antroje vietoje.

G grupėje savo žiūrovų parodytu žaidimu vėl nenudžiugino Madrido "Real". "Baltieji" galėjo rungtynes užbaigti su penkiais įvarčiais, tačiau vėl išsimušęs taikiklis sukėlė problemų kovojant su Pilzeno "Viktoria".

Karimas Benzema išvedė "Real" į priekį jau 11-ąją minutę. Marcelo antrojo kėlinio pradžioje įvirtino pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo 79-ąją minutę pasiekti įvartį ir taip išlaikyti intrigą iki rungtynių pabaigos.

Šioje grupėje taip pat pergalę šventė "Roma" – ji rezultatu 3:0 nugalėjo Maskvos CSKA. "Romėnai" kartu su "Real" turi po 6 taškus.

E grupėje, kurioje jau antradienį anksčiau pergalę pasiekė Miuncheno "Bayern", dramatišką pergalę Amsterdame iškovojo "Ajax". Noussairo Mazraoui įvartis per pridėtą laiką atnešė tris taškus prieš Lisabonos "Benfica".

F grupėje "Manchester City" išvykoje neturėjo sunkumų su Donecko "Šachtar". Savo ruožtu "Hoffenheim" ir "Lyon" Vokietijoje sukūrė tikrą įvarčių fiestą – po atkaklios ir įnirtingos kovos komandos išsiskyrė lygiosiomis 3:3.

Rezultatai:

E grupė

AEK 0 – 2 "Bayern"
61′ [0 – 1] J. Martinez
63′ [0 – 2] R. Lewandowski

"Ajax" 1 – 0 "Benfica"
90+2 [1 – 0] N. Mazraoui

F grupė

"Hoffenheim" 3 – 3 "Lyon"
27′ [0 – 1] B. Traore
33′ [1 – 1] A. Kramarič
47′ [2 – 1] A. Kramarič
59′ [2 – 2] T. Ndombele
67′ [2 – 3] M. Depay
90+2′ [3 – 3] Joelinton

"Šachtar" 0 – 3 "Man City"
30′ [0 – 1] D. Silva
35′ [0 – 2] A. Laporte
71′ [0 – 3] B. Silva

G grupė

"Real Madrid" 2 – 1 "Viktoria"
11′ [1 – 0] K. Benzema
55′ [2 – 0] Marcelo
79′ [2 – 1] P. Hrosovsky

"Roma" 3 – 0 CSKA
30′ [1 – 0] E. Džeko
43′ [2 – 0] E. Džeko
50′ [3 – 0] C. Under

H grupė

"Young Boys" 1 – 1 "Valencia"
26′ [0 – 1] M. Batshuayi
55′ [1 – 1] G. Hoarau (11 m. baudinys)

"Man Utd" 0 – 1 "Juventus"
17′ [0 – 1] P. Dybala