Čempionų lygoje – įspūdingi „Man City“ ir „Real“ pasirodymai bei sensacinga „United“ pergalė Turine

Trečiadienį 22 val. UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar šešerios rungtynės E-H grupėse.

Neabejotinai daugiausiai žiūrovų sulaukusi dvikova įvyko Turine, kur vietos "Juventus" dar kartą susitiko su "Manchester United". Cristiano Ronaldo nubaudė savo buvusią komandą, tačiau "Man Utd" rungtynių pabaigoje įmušė du įvarčius ir sensacingai patiesė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrusią "Juvę" – 1:2.

"Juventus" gana užtikrintai pradėjo rungtynes ir daugiau mažiau dominavo kone visą laiką. Pirmojo įvarčio Turine teko palaukti, tačiau tai buvo verta – Cristiano Ronaldo vėl sugebėjo UEFA Čempionų lygoje nubausti savo buvusią komandą.

65-ąją minutę po Leonardo Bonucci perdavimo C. Ronaldo pabėgo nuo "Man Utd" gynėjų ir įspūdingu smūgiu vienu lietimu nubaudė Davidą De Gea.

Rezultatas svečiams iš Mančesterio nieko gero nežadėjo, tačiau Jose Mourinho auklėtiniai rungtynių pabaigoje parodė tikrą charakterį. 86-ąją minutę Juanas Mata nuostabiu baudos smūgiu atstatė lygybę, o po keturių minučių svečiai sugebėjo pasiekti ir sensacingą antrąjį įvartį.

Po standartinės situacijos kamuolį į savo vartus nukreipė L. Bonucci ir "Man Utd" triumfavo Turino komandos gerbėjų akivaizdoje.

"Valencia" po pergalės prieš "Youngs Boys" antra pozicija ilgai nepasidžiaugė – "Man Utd" su 7 taškais sugrįžo į šią vietą bei išlaiko intrigą dėl grupės nugalėtojo, nes nuo "Juventus" liko tik dviejų taškų atsilikimas.

E grupėje Miuncheno "Bayern" be didesnių staigmenų nugalėjo Atėnų AEK, o Amsterdamo "Ajax" ir Lisabonos "Benfica" komandos pasidalino po tašką.

F grupėje varžovams iš Donecko jokių šansų nepaliko Pepo Guardiolos "Man City". Gabrielio Jesuso "hat-trickas" bei dar trys kitų komandos narių įvarčiai garantavo pergalę rezultatu 6:0 prieš "Šachtar".

Savo ruožtu Prancūzijoje sensacingas lygiąsias pasiekė "Hoffenheim". "Lyon" po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, "Hoffenheim" antrojo kėlinio pradžioje liko žaisti dešimtyje, tačiau vis tiek netikėtai sugebėjo pasiekti lygiąsias 2:2.

G grupėje įvarčių šou surengė Madrido "Real" komanda, kuri prie laikinojo trenerio Santiago Solari demonstruoja puikius rezultatus – trys iš tiek pat galimų pergalių, 11 įmuštų įvarčių ir nė vieno praleisto į savus vartus

Po Madrido "Real" kojomis Čekijoje krito vietos Pilzeno "Viktoria". Du Karimo Benzema ir Casemiro, Garetho Bale'o bei Toni Krooso įvarčiai atnešė pergalę rezultatu 5:0.

Kitose šios grupės rungtynėse "Roma" palaužė Maskvos CSKA ir kartu su Madrido "Real" turi po devynis taškus.

Rezultatai:

E grupė

"Bayern" 2 – 0 AEK
31′ [1 – 0] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
71′ [2 – 0] R. Lewandowski

"Benfica" 1 – 1 "Ajax"
29′ [1 – 0] Jonas
61′ [1 – 1] D. Tadič

F grupė

"Lyon" 2 – 2 "Hoffenheim"
19′ [1 – 0] N. Fekir
28′ [2 – 0] T. Ndombele
65′ [2 – 1] A. Kramarič
90 +2′ [2 – 2] P. Kaderabek
51′ N. Kasim ("Hoffenheim") pašalintas iš aikštės

"Man City" 6 – 0 "Šachtar"
13′ [1 – 0] D. Silva
24′ [2 – 0] G. Jesus (11 m. baudinys)
49′ [3 – 0] R. Sterling
72′ [4 – 0] G. Jesus (11 m. baudinys)
84′ [5 – 0] R. Mahrez
90+2′ [6 – 0] G. Jesus

G grupė

"Viktoria" 0 – 5 "Real Madrid"
21′ [0 – 1] K. Benzema
23′ [0 – 2] Casemiro
37′ [0 – 3] K. Benzema
40′ [0 – 4] G. Bale
67′ [0 – 5] T. Kroos

CSKA 1 – 2 "Roma"
4′ [0 – 1] K. Manolas
50′ [1 – 1] A. Sigurdsson
59′ [1 – 2] L. Pellegrini
56′ H. Magnusson (CSKA) pašalintas iš aikštės

H grupė

"Juventus" 1 – 2 "Man Utd"
65′ [1 – 0] C. Ronaldo
86′ [1 – 1] J. Mata
90′ [1 – 2] L. Bonucci (į savus vartus)

"Valencia" 3 – 1 "Young Boys"
14′ [1 – 0] S. Mina
37′ [1 – 1] R. Assale
42′ [2 – 1] S. Mina
56′ [3 – 1] C. Soler
77′ J. S. Sanogo ("Young Boys") pašalintas iš aikštės