Čempionų lygoje – triuškinanti „Atletico“ nesėkmė ir „Barcelona“ pergalė prieš „Inter“ (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos likusios šešios A-D grupių rungtynės trečiajame rate.

Didžiulis netikėtumas užfiksuotas Vokietijoje, kur šį sezoną gerus rezultatus demonstruojanti Dortmundo "Borussia" be žado paliko Madrido "Atletico" vienuolikę. "Geltonai juodi" rezultatu 4:0 sutriuškino gera gynyba pasižyminčius Ispanijos sostinės ekipos futbolininkus.

Diego Simeone auklėtiniai pirmajame kėlinyje nežaidė blogo futbolo ir turėjo gana gerų progų, tačiau savo įvarčių taip ir nepasiekė, o varžovai realizuoti progas buvo nusiteikę kur kas užtikrinčiau.

38-ąją minutę Axelis Witselis išvedė BVB į priekį. Antrajame kėlinyje prasidėjo tikras šeimininkų šou – 73-ąją minutę Raphaelis Guerreiro padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, dar po 10 minučių jau triuškinti varžovus pradėjo jaunasis Jadonas Sancho, o paskutinę vinį į "Atletico" karstą tas pats R. Guerreiro kalė 89-ąją minutę.

Anksčiau antradienį šioje grupėje "Monaco" ir "Club Brugge" išsiskyrė lygiosiomis. BVB yra iškovojusi tris pergales iš tiek pat galimų, "Atletico" su 6 taškais lieka antroje vietoje.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova B grupėje, kur "Barcelona" susigrūmė su Milano "Inter". Net ir be Lionelio Messi žaidę katalonai užtikrintai sudorojo italus – 2:0.

32-ąją minutę Rafinha išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę 83-ąją susitikimo minutę užtvirtino Jordi Albos tikslus smūgis.

"Barcelona" savo sąskaitoje turi 9 taškus, o "Inter" komandai šį sezoną Čempionų lygoje teko pirmą kartą pripažinti varžovų pranašumą. "Tottenham" ir PSV, sužaidę lygiosiomis, nuo "Inter" atsilieka 5 taškais.

C grupėje taip pat netrūko intrigos. Paryžiaus "Saint-Germain" namuose po itin sunkios kovos išplėšė lygiąsias prieš "Napoli", kurį nuo pergalės skyrė vos kelios minutės.

"Napoli" gretose pasižymėjus Lorenzo Insigne ir Driesui Mertensui, PSG gretose išlyginamąjį įvartį per pridėtą laiką pasiekė Angelis Di Maria. Argentinietis fantastišku smūgiu nepaliko šansų Davidui Ospinai.

Kitose šios grupės rungtynėse "Liverpool" rezultatu 4:0 sutriuškino Belgrado "Crvena Zvezda". Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mohamedas Salah, pasižymėjus du kartus.

"Liverpool" pakilo į pirmąją poziciją, "Napoli" yra antroje vietoje ir išlaiko minimalų pranašumą prieš PSG.

Paskutinėje D grupėje "Porto" užtikrintai išvykoje įveikė Maskvos "Lokomotiv", o Gelzenkircheno "Schalke" ir Stambulo "Galatasaray" akistata baigėsi be įvarčių.

Rezultatai:

A grupė

"Club Brugge" 1 – 1 "Monaco"
31′ [0 – 1] M. Sylla
39′ [1 – 1] W. Moraes

"Borussia" 4 – 0 "Atletico"
38′ [1 – 0] A. Witsel
73′ [2 – 0] R. Guerreiro
83′ [3 – 0] J. Sancho
89′ [4 – 0] J. Guerreiro

B grupė

"Barcelona" 2 – 0 "Inter"
32′ [1 – 0] Rafinha
83′ [2 – 0] J. Alba

PSV 2 – 2 "Tottenham"
29 [1 – 0] H. Lozano
39′ [1 – 1] L. Moura
54′ [1 – 2] H. Kane
87′ [2 – 2] L. de Jong
79′ H. Lloris ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

C grupė

PSG 2 – 2 "Napoli"
29′ [0 – 1] L. Insigne
61′ [1 – 1] M. Rui (į savus vartus)
77′ [1 – 2] D. Mertens
90+3′ [2 – 2] A. Di Maria

"Liverpool" 4 – 0 "Crvena Zvezda"
20′ [1 – 0] R. Firmino
45′ [2 – 0] M. Salah
51′ [3 – 0] M. Salah (11 m. baudinys)
80′ [4 – 0] S. Mane
76′ S. Mane ("Liverpool") nerealizavo 11 m. baudinio

D grupė

"Galatasaray" 0 – 0 "Schalke"

"Lokomotiv" 1 – 3 "Porto"
26′ [0 – 1] M. Marega
35′ [0 – 2] H. Herrera
38′ [1 – 2] A. Mirančiuk
47′ [1 – 3] J. Corona
10′ M. Fernandes ("Lokomotiv") nerealizavo 11 m. baudinio
76′ S. Kvirkvelia ("Lokomotiv") pašalintas iš aikštės