„El Clasico“ rungtynių likimas paaiškės pirmadienį

Ispanijoje paskutinėmis dienomis verda ne tik politinės aistros – „La Liga" intensyviai veda dialogą su Ispanijos futbolo federacija dėl galimybės perkelti „El Clasico".

Pagal dabartinę tvarkaraštį Madrido „Real" ir „Barcelona" klubų akistata turi įvykti kitą šeštadienį, tačiau visoje Katalonijoje vykstant protestams prieš Ispanijos valdžią, rimai pradėta abejoti galimybėmis įvykti šioms rungtynėms.

„La Liga" iš pradžių tikėjosi pakeisti lokaciją – pirmąjį „El Clasico" perkelti į Ispanijos sostinę, kur aistros dar nėra pasiekusios tokio lygio, kaip visame Katalonijos regione.

Ketvirtadienį šalies žiniasklaidoje pasklido informacija, kad rungtynės tikrai negalės vykti spalio 26-ąją dieną, kaip buvo suplanuota dar prieš sezoną.

Įvairių šaltinių teigimu, „La Liga" nori rungtynes perkelti į gruodžio 7-ąją dieną. Iš pradžių buvo pasiūlymas jas atidėti iki gruodžio 18-os dienos, tačiau tuomet dubliuojasi tvarkaraštis su Karaliaus taurės turnyru.

„Marca" tvirtina, kad galutinis sprendimas dėl „El Clasico" datos bus priimtas pirmadienį.

Priminsime, kad Madrido „Real" šiuo metu pirmauja „La Liga" pirmenybėse ir prieš „Barceloną" turi 2 taškų pranašumą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts