Fantastišką pasirodymą surengęs K. Mbappe eliminavo Argentiną iš pasaulio čempionato (VIDEO)

Šeštadienį Kazanėje startavo pasaulio čempionato aštuntfinalio etapas. „Gyvenk arba mirk“ rungtynėse susigrūmė dvi elitinės planetos komandos – Argentina su Prancūzija. Permainingoje ir fantastiškais įvarčiais pažymėtoje dvikovoje prancūzai rezultatu 4-3 eliminavo Argentiną iš turnyro.

Rungtynes aktyviai pradėjo prancūzai – 8-ąją minutę jie buvo arti pirmojo įvarčio. Antoine‘as Griezmannas baudos smūgiu sudrebino Argentinos vartų konstrukciją.

10-ąją minutę neįtikėtiną reidą per visą aikštę surengęs Kylianas Mbappe išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir į Argentinos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. A. Griezmannas šį kartą vartų konstrukcijos nebedrebino – puolėjas atliko tikslų smūgį ir prancūzai įgijo pranašumą.

Po praleisto įvarčio argentiniečiai bandė atrasti spragas varžovų gynyboje kontroliuodami kamuolį, tačiau per pirmąjį pusvalandį Pietų Amerikos atstovai taip ir nesukūrė jokių pavojingų epizodų.

41-ąją minutę lyg iš niekur krito Argentinos išlyginamasis įvartis – visiškai be priežiūros vidurio zonoje paliktas Angelis Di Maria iš maždaug 27 metrų paleido tikrą „bombą“ į Hugo Lloriso vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo sensacingu Argentinos rinktinės įvarčiu – jau pirmos standartinės situacijos metu argentiniečiai įsiveržė į priekį. Lionelis Messi smūgiavo į vartus, o netikėtai už varžovo nugaros buvęs Gabrielis Mercado kyštelėjo koją ir kamuolys atsidūrė prancūzų vartuose.

Fantastika šiose rungtynėse nesibaigė – 57-ąją minutę prancūzai sugebėjo išlyginti rezultatą. Nuostabų įvartį iš maždaug 25 metrų pelnė jaunasis Prancūzijos rinktinės krašto gynėjas Benjaminas Pavardas.

Prancūzų pasaka ties tuo nesibaigė – jau 64-ąją minutę Europos vicečempionai susigrąžino prarastą pranašumą. Po Luco Hernandezo perdavimo į baudos aikštelę K. Mbappe surado erdvių ir stipriu smūgiu paguldė varžovų vartininką ant žemės. Rezultatas tapo 3:2.

Argentinos laivas visiškai nuskendo 68-ąją minutę – dar vieną žaibišką atakę surengę prancūzai įmušė ketvirtąjį įvartį ir į visišką nokdauną pasiuntė argentiniečius. Olivier Giroud atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam K. Mbappe, o šis stipriu smūgiu pažeme pasiekė savo antrąjį įvartį.

Per pridėtą laiką trumpam intrigą argentiniečių gretose buvo sugrąžinęs Sergio Aguero, kai galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Vis dėlto stebuklo neįvyko – per likusį laiką argentiniečiai išlyginti rezultato taip ir nesugebėjo.

Prancūzija varžovą ketvirtfinalyje sužinos šį vakarą – juo taps Portugalija arba Urugvajus.