G. Higuainas keliasi į „Milan“, L. Bonucci sugrįžta į „Juventus“

Ketvirtadienį Turino "Juventus" ir "Milan" oficialiai paskelbė apie vieną didžiausių šios vasaros sandorių.

Jau kurį laiką buvo žinoma, kad Gonzalo Higuainas atvyks į "Milan", o Leonardo Bonucci bus išmainytas į "Juventus" gynėją Mattia Caldarą.

Šiandien jokių neaiškumų nebeliko – G. Higuainas kartu su M. Caldara sėkmingai perėjo medicininį patikrinimą "Milan" klube, o Leonardo Bonucci jau prisijungė prie "Juventus".

"Milan" susitarė, kad iš pradžių G. Higuainas bus išsinuomotas ir už sezono trukmės paskolą bus sumokėta 18 mln. eurų. Po sezono argentinietis jau visiškai priklausys "rossoneri" ekipai, kai ši išmokės dar 36 mln. eurų.

L. Bonucci į "Juventus" sugrįš vos po metų, kai būtent ir paliko šią komandą. 24-erių metų M. Caldara praėjusį sezoną itin sėkmingai nuomos pagrindais rungtyniavo "Atalanta" klube.

G, Higuainas "Juventus" komandos 2016 metais buvo įsigytas už tada įspūdingą 90 mln. eurų sumą. Argentinietis nenuvylė Turino ekipos gerbėjų – per 105 rungtynes įmušė 55 įvarčius.

L. Bonucci, kuris gana skandalingai paliko "Juventus", Milane praėjusį sezoną sužaidę 51 rungtynes ir buvo komandos kapitonu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts