Italai tik per pratęsimą išsiuntė austrus namo

Europos futbolo čempionate sužaistas pirmasis pratęsimas. Italijos nacionalinė rinktinė „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse 2:1 palaužė Austrijos futbolininkus ir žengė į čempionato ketvirtfinalį.

Pirmajame kėlinyje italai aikštėje absoliučiai dominavo ir nuolatos kūrė pavojingas atakas. Vien per pirmąjį kėlinį italai atliko net 11 smūgių link varžovų vartų, tuo tarpu patys austrai atliko vos vieną. Vis tik, italai pavojingiausią pirmojo kėlinio epizodą sukūrė 32-ąją minutę, kai Ciro Immobile atliko tolimą smūgį, o austrus nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Antrajame kėlinyje žaidimas apsivertė aukštyn kojom. Austrai pirmajame kėlinyje buvo atlikę vos vieną smūgį link italų vartų, antrajame kėlinyje jų atliko net devynis. 65-ąją minutę Marko Arnautovičius galva pasiuntė kamuolį į Gianluigi Donnarumma saugomus vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros įvartį anuliavo.

Pratęsimo metu Italijos futbolininkai vėl perėmė rungtynių kontrolę ir užgulė austrų vartus. 95-ąją minutę italams pavyko pralaužti Austrijos rinktinės gynybą, kai Federico Chiesa meistrišku smūgiu išvedė Italijos rinktinę į priekį. Dar po dešimties minučių puikiu smūgiu Austrijos rinktinės vartininką nuginklavo Matteo Pessina ir rezultatas tapo 2:0

Po praleistų įvarčių austrai nenuleido rankų ir jau 114-ąją minutę Saša Kalajdžičius po kampinio galva nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2. Vis tik, dar vieno įvarčio pasiekti nebepavyko, o Italai žengė į kitą etapą.