Laukiamiausioje „Premier“ lygoje dvikovoje – „Man City“ antausis „Arsenal“ ekipai

18 valandą Lietuvos laiku naujame Anglijos "Premier" lygos sezone bus sužaistos laukiamiausios turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" susigrūmė su "Manchester City" ekipa. Įspūdingai praėjusiame sezone rungtyniavę "miestiečiai" nuliūdino "kanonierių" sirgalius – iš Londono išsiveža pergalę rezultatu 2:0.

"Arsenal" komandai šis "Premier" lygos sezono startas buvo neįprastas – pirmą kartą po 22 metų prie atsarginių suolo nestovėjo Arsene'as Wengeras. Pergalingai savo karjeros Šiaurės Londono komandoje pradėti Unai Emery nepavyko – "kanonieriai" strigo visą rungtynių laiką.

Ilgai pirmojo įvarčio laukti neprireikė – 14-ąją minutę Raheemas Sterlingas atliko puikų reidą ir per kelių gynejų tarpą nukreipė kamuolį į Petro Čecho ginamus vartus.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau įvarčio nebekrito, tačiau "Arsenal" net ir be varžovų spaudimo sau kėlėsi problemas gynyboje.

Antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino Bernardas Silva – jis po Benjamino Mendy perdavimo galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių P. Čechui ir bet kokia intriga šiose rungtynėse buvo užbaigta.

Vėliau progų turėjo ir vieni, ir kiti, bet daugiau įvarčių "Emirates" žiūrovai neišvydo ir stadioną paliko nuleista galva.

"Miestiečių" gretose nuo pirmųjų minučių nerungtyniavo Kevinas De Bruyne, o Davidas Silva apskritai nebuvo registruotas rungtynėms.

"Arsenal" 0 – 2 "Man City"
14′ [0 – 1] R. Sterling
64′ [0 – 2] B. Silva