„Liverpool“ įvarčių badas nutraukatas Londone

"Liverpool" nutraukė įvarčių badą

Vėlyvą penktadienio vakarą vykusiame mače Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje rezultatu 3:1 palaužė Londono „Tottenham Hotspur“ klubą.

Dviejų Anglijos futbolo grandų mačas prasidėjo gana vangiai. Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo aktyvu puolimą, tačiau nei vienai iš jų nepavyko pataikyti į vartų tinklą. Prasidėjus pridėtiniam rungtynių laikui, prieš pirmosios rungtynių pusės pabaigą, pirmąjį svečių įvartį pelnė Roberto Firmino.

Prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui veiksmo ilgai laukti nereikėjo. Raudonųjų puolimo smaigalyje atsidūręs Trentas Alexanderis-Arnoldas 48 rungtynių minutę smeigė dar vieną įvartį į šeimininkų vartus ir svečiai pirmavo rezultatu 2:0. Tačiau intrigą į rungtynes sugrąžino atsakomąjį įvartį efektingu tolimu smūgių pelnęs „Tottenham“ klubo saugas iš Danijos Pierre-Emile Hojbergas, po sėkmingos atakos rezultatas tapo 2:1. Vis dėl to rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Liverpool“ klubas, o 65 rungtynių minutę lemiamą įvartį į Londono klubo vartus smeigė Sadio Mane. Tolimesnė rungtynių eiga buvo tiesiog formalumas ir nuaidėjus švilpukui rezultatu 3:1 pergalę šventė „Liverpool“ futbolininkai.

Reikėtų priminti, kad „Liverpool“ klubas „Premier“ lygoje įvarčių įmušti negalėjo ketverias rungtynes iš eilės. Apskritai šiame turnyre J. Kloppo komandai tai yra pirma pergalė 2021 metais. Dabar po 20 rungtynių „Liverpool“ savo sąskaitoje turi 37 taškus ir turnyro lentelėje užima 4-ąją vietą.