Lyderių akistata Olandijoje baigėsi lygiosiomis

,,Ajax" prieš ,,PSV"

Olandijos ,,EredivisIe“ čempionate šį vakarą įvyko principinė ir ilgai laukta dvikova tarp turnyro lentelės lyderių ,,Ajax“ ir šiems į nugarą alsuojančių ,,PSV“ komandų. Itin atkaklios ir rezultatyvios rungtynės tarp favoritų pasibaigė lygiosiomis 2-2.

Vieša paslaptis, jog šios komandos propaguoja ir žaidžia greitomis atakomis paremtą futbolą, todėl pirmo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Jau 2-ą rungtynių minutę vienas prieš varžovų vartininką išėjęs ,,PSV“ atakų organizatorius E.Zahavi taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų plotą, o 21-ą minutę pasižymėjo antrą kartą ir padidino pranašumą 0-2.

Čempionišką charakterį demonstravę šeimininkai nepalūžo ir dar prieš pertrauką sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai 40-ą minutę iš artimos distancijos pasižymėjo Q.Promes. O štai antroje rungtynių pusėje aikštėje dominavę ,,Ajax“ futbolininkai išlaukė savo progos ir 65-ą minutę puolėjas Antony sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus bei išlygino rezultatą 2-2.

Rungtynėms artėjant į pabaigą žaidimo tempas smarkiai sulėtėjo, nors abi komandos rezgė atakas ir kėlė daug kampinių prie varžovų vartų. Vis gi, įvarčių pelnyti daugiau nepavyko nei vienai ekipai, o po 90 minučių komandos buvo priverstos pasidalinti po tašką.

,,Ajax“ po šios dienos susitikimo išsaugojo lyderio poziciją su 35 taškais, o ,,PSV“ su 34 taškais žengia antroje vietoje.