Madrido krizė: keturios rungtynės be įvarčio ir pralaimėjimas paskutinę minutę (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos dar trejos 8-ojo turo rungtynės.

Sensacingai susitikimas susiklostė "Alaves" klubo tvirtovėje – įvarčių badą išgyvenantis Madrido "Real" siekė atsitiesti varžovų stadione, tačiau "Alaves" ne tik, kad sėkmingai apsigynė, bet ir paskutinę rungtynių akimirką išplėšė netikėtą pergalę – 1:0.

Madrido "Real" komandai įvarčių šioje dvikovoje reikėjo kaip vandens gurkšnio – per paskutines trejas rungtynes, per kurias jie nebuvo iškovoję nė vienos pergalės, įvarčių nebuvo įmušta.

Nuo pat rungtynių pradžios "baltieji" spaudė savo varžovus, tačiau "Alaves" savo aikštėje gynėsi kompaktiškai ir vieną kitą kartą pavojingai išbėgdavo į greitas kontratakas.

Antrajame kėlinyje "Alaves" pradėjo žaisti dar tankiau savo aikštėje pusėje, o Madrido "Real" surasti priešnuodžių prieš šį varžovų triuką taip pat ir nesugebėjo.

Minutės tiksėjo ir "Alaves" pačioje susitikimo pabaigoje gavo netikėtą šansą pasižymėti – prie "Real" vartų buvo paskirtas kampinis. Šeimininkų bandymas pasibaigė sensacingu įvarčiu – Manu Garcia surado link vartų skriejantį kamuolį ir tiksliu smūgiu pradžiugino visą savo stadioną.

Madrido "Real" laiko atsitiesti nebeturėjo ir turėjo susitaikyti su antra nesėkme per paskutines keturias dienas. Juleno Lopetegui auklėtiniai dabar yra įvarčio nepelnę maždaug 7 valandas.

Po pralaimėjimo "karališkasis" klubas išlieka antroje pozicijoje, tačiau po šio turo gali nukristi net į šeštąją vietą.

"Alaves" 1 – 0 "Real Madrid"
90+5′ [1 – 0] M. Garcia