„Man Utd“ pasirodė geriau ir įveikė „Real“, „Roma“ sušaudė „Barcelonos“ vartus

Besitęsiančioje tarptautinėje čempionų taurėje, kurioje garsiausi pasaulio klubai ruošiasi artėjančiam sezonui, buvo sužaistos dar trejos rungtynės.

Šį kartą jėgas išbandė šeši gerai žinomi Europos klubai. Viskas prasidėjo nuo „Manchester United“ pergalės 2:1 prieš Madrido „Real“.

„Raudonieji velniai“ viską bandė išspręsti dar rungtynių pradžioje. Jau 18-ąją minutę Alexis Sanchezas išvedė „Man Utd“ į priekį.

Dar po devynių minučių rezultatas tapo jau 2:0, kai po to paties A. Sanchezo perdavimo pasižymėjo Anderis Herrera.

Vis dėlto „Real“ rezultatą dar sušvelnino iki pertraukos, kai per pridėtą teisėjo laiką įvartį įmušė Karimas Benzema.

„Real“ šiose rungtynėse atliko 11 keitimų, kai „Man Utd“ treneris Jose Mourinho pasirinko neįprastą taktiką pasiruošimo sezonui rungtynėms ir pakeitė vos tris žaidėjus.

Pergalę minimaliu skirtumu pasiekė ir kita Anglijos ekipa. „Tottenham“ po atkaklios kovos 1:0 palaužė „AC Milan“.

Šiose rungtynėse vienintelį rungtynių įvartį įmušė Georgesas-Kevinas N‘Loudou.

„Tottenham“ ekipai tai buvo antroji pergalė per trejas rungtynes šiame turnyre. „Milan“ ekipa po dviejų susitikimų nėra iškovojusi nė vienos pergalės.

Tikru vakaro desertu tapo „Barcelonos“ ir „Roma“ ekipų susirėmimas. Vis dėlto čia įtikinamą pergalę pasiekė „Roma“ futbolininkai, triumfavę 4:2.

Nors rezultatas yra įtikinamas, Italijos ekipai dėl šios pergalės teko gerokai pavargti. Jau penktąją minutę po Rafinha smūgio katalonai pirmavo 1:0. Vis dėlto Stephnas El Shaarawy po pusvalandžio rezultatą išlygino.

Po pertraukos „Barca“ ir vėl greit perėmė rungtynių vadžias į rankas, kai 49-ąją minutę įvartį įmušė neseniai prie komandos prisijungęs Malcomas.

Vis dėlto „Roma“ stojo į lemiamą šturmą ir 78-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai pasižymėjo Alessandro Florenzi.

Po penkių minučių pirmą kartą šiose rungtynėse „Roma“ ekipą į priekį išvedė Bryanas Cristante, o dar po trijų minučių galutinį tašką nuo 11m žymos padėjo Diego Perotti.