Pabaiga: Lowas traukiasi iš Vokietijos rinktinės

Vokietijos futbolo federacija antradienį pranešė, kad vyriausiasis nacionalinės rinktinės strategas Joachimas Lowas šią vasarą pasitrauks iš pareigų. Pranešime skelbiama, kad strategas po šią vasarą vyksiančio Europos čempionato pasitrauks iš trenerio posto.

Lowo kontraktas galiojo iki 2022 pasaulio čempionato pabaigos, tačiau pats vokietis antradienį paskelbė apie savo darbo pabaigą.

61-erių metų strategas Vokietijos nacionalinę rinktinę treniravo 15 metų ir 2008 metais Europos čempionate Vokietija tik finale nusileido Ispanijos rinktinei. Vokiečiai 2010 m. pasaulio čempionato pusfinalyje dar kartą nusileido ispanams ir užėmė trečiąją vietą.

Vis tik, didžiausia Lowo pergalė treniruojant Vokietijos rinktinę įvyko 2014 m., kai pasaulio čempionato pusfinalyje vokiečiai 7:1 išmėsinėjo Brazilijos rinktinę, o finale 1:0 triumfavo prieš Argentiną.

„Šį žingsnį žengiau apgalvotai, kupinas pasididžiavimo ir dėkingumo. Šiuo metu esu motyvuotas nugalėti Europos čempionate. Žinoma džiaugiuosi, nes man buvo garbė vadovauti Vokietijos rinktinei tokį ilgą laiką ir triumfuoti 2014 metų pasaulio čempionate.“,- sakė Lowas.

Šiuo metu aiškaus kandidato pakeiti Joachimą Lową nėra. Vis dėlto praėjusį rudenį apie vadovavimą Vokietijos rinktinei buvo prakalbęs „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas, kuris britų žiniasklaidai sakė: „Gal ateityje. Dabar neturiu laiko, nes dirbu pakankamai intensyvų darbą „Liverpool“ ekipoje“.

Tačiau šiuo metu „Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje nežaidžia paties geriausio futbolo ir per pastarąsias septynerias rungtynes yra patyrusi šešis pralaimėjimus, o žiniasklaida praneša, kad J.Kloppo vietą po šio sezono gali užimti S.Gerrardas

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts