Per 10 minučių vengrus suvarpę portugalai iškovojo pirmąją pergalę

Čempionų titulą ginanti Portugalijos rintinė antradienį pradėjo kovas F grupėje, kur susitiko su Vengrijos futbolininkais. Vengrijos sostinėje vykusiose rungtynėse Portugalijos futbolininkams tik mačo pabaigoje pavyko pralaužti puikią vengrų gynybą ir rezultatu 3:0 šventė pirmąją pergalę Euro 2020 čempionate.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai. Jau penktąją minutę puikią progą turėjo portugalas Diogo Jota, tačiau jo smūgį atrėmė Vengrijos rinktinės vartininkas. Dar po kelių minučių Portugalijos rintinės futbolininkai dar kartą sukūrė pavojingą epizodą prie Vengrijos rinktinės vartų, tačiau vengrams pavyko užgesinti gaisrą.

Didžiąją rungtynių dalį dominavo būtent portugalai. Vis tik, pirmasis įvartis krito būtent į jų vartus. 80-ąją minutę Szabolcsas Schonas sėkmingai atliko smūgį link Portugalijos rinktinės vartų, o kamuolys atsidūrė tinkle. Vis tik, rungtynių teisėjas užfiksavo nuošalę, o įvartis nebuvo įskaitytas.

84-ąją minutę Raphaelis Guerreiro pagaliau sugebėjo pralaužti vengrų gynybą ir išvedė portugalus į priekį 1:0. Antrojo įvarčio svečiams ilgai laukti nereikėjo jau 87-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo komandos kapitonas Cristiano Ronaldo ir rezultatas tapo 2:0.

Galutinį tašką 90-ąją minutę padėjo dar kartą pasižymėjęs Cristiano Ronaldo, kuris trečią sykį pasiuntė kamuolį į Vengrijos rinktinės vartus ir užtvirtino čempionų titulą ginančių Portugalų pergalę. Po šių rungtynių Cristiano Ronaldo tapo Europos čempionatų rekordininku ir su 11 pelnytų įvarčių tapo rezultatyviausiu visų laikų žaidėju aplenkdamas Michelį Platinį su 9 įvarčiais.