R. Lewandowskiui – Europos lygų „Auksinis batelis“

R. Lewandowskis

Lenkų futbolo žvaigždei Robertui Lewandowskiui įteiktas Europos vietinių lygų „Auksinis batelis“. Šis apdovanojimas teikiamas futbolininkui, įmušusiam daugiausia įvarčių viename iš Europos nacionalinių čempionatų.

33 metų puolėjas yra antrasis Vokietijos Bundeslygoje rungtyniaujantis futbolininkas, laimėjęs šį apdovanojimą bent du kartus. Tokiu pačiu pasiekimu be lenko gali pasigirti tik kita Vokietijos futbolo legenda Gerdas Muelleris.

Praėjusiame Vokietijos Bundeslygos sezone lenkas pelnė net 41 įvartį. Tai – vienas įspūdingiausių asmeninių pasirodymų vietiniame čempionate per visą istoriją. Tiesa, jis neprilygsta Christiano Ronaldo 2014-2015 sezono pasiekimui – tuomet nesustabdomas portugalas kamuolį į varžovų vartus siuntė net 48 kartus.

„Norėčiau padėkoti savo komandos draugams, trenerių personalui, visam „Bayern“ kolektyvui, taipogi savo šeimai. Sporte, kaip ir gyvenime, svarbiausia yra vertinti ir palaikyti vieniems kitus. Esu labai laimingas tuo, ką mes pasiekėme kaip komanda“, – atsiimdama apdovanojimą kalbėjo lenkų žvaigždė.

Tiesa, Roberto žodžių nuoširdumu galima ir suabejoti. Praėjęs sezonas Bavarijos superklubui tikrai nebuvo pats sėkmingiausias. Nors „Bayern“ eilinį sykį tapo Bundeslygos nugalėtoju, šio klubo mastais tai nėra viskas, ką siekta laimėti. UEFA Čempionų lygos kampanija nebuvo sėminga, o Vokietijos „DFB Pokal“ taurę nuskynė vieni pagrindinių konkurentų Vokietijoje iš Dortmundo „Borussia“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts