Ronaldo neigia gandus apie galimą išvykimą iš Turino

Ronaldo paneigė gandus, kad jis gali palikti Turiną

Pastaruoju metu tiek socialiniuose tinkluose, tiek naujienų portaluose netilo kalbos apie tai, jog viena didžiausių visų laikų pasaulio futbolo žvaigždžių Christiano Ronaldo gali palikti Turino „Juventus“ ekipą. Tarp naujų karjeros stotelių buvo minimi „Paris Saint Germain“ klubas Prancūzijoje, „Manchester City“ Anglijoje bei galimas grįžimas į Madrido „Real“ Ispanijoje.

Vis dėlto, pats portugalas paneigė gandus, kad svarsto galimybę palikti Turiną. Pasak jo, nuolatinės spekuliacijos apie jo išvykimą yra „nepagarba jam kaip žaidėjui ir vyrui“.

„Dabar nutraukiu tylą norėdamas pasakyti, jog negaliu toliau leisti žmonėms žaisti su mano vardu. Aš ir toliau susitelkiu į savo karjerą ir darbą, esu pasiryžęs ir pasiruošęs visiems iššūkiams, kurie manęs laukia. Visa kita – tik kalbos“, – pridūrė C. Ronaldo.

Nors „Real“ fanai jau buvo bepradėję svajoti apie 36 metų portugalų puolėjo sugrįžimą į Ispanijos sostinę, šioms viltis išsipildyti, panašu, nelemta. Juo labiau, kad pats „Real“ strategas Carlo Ancelotti paneigė galimybę Madride vėl išvysti portugalą.

„Cristiano yra „Real“ legenda, jis nusipelno mano pagarbos ir meilės, bet niekada nesvarsčiau apie galimą jo persikėlimą į Madridą“, – savo „Twitter“ paskyroje lakoniškai mintis dėstė italų treneris.

Dar mažiau tikėtina, kad Christiano persikels į Mančesterį ar Paryžių. PSG savo gretose jau turi Neymarą, Kylianą Mbappe ir Lionelį Messi, tad C. Ronaldo vietos Prancūzijos širdyje jau nebėra. Tuo tarpu „Manchester City“ yra principinis „Manchester United“ varžovas Anglijoje, o „raudonieji velniai“ atnešė puolėjui šlovę kai jis persikėlė į Albioną iš Lisabonos. Vargu, ar C. Ronaldo norės prisijungti prie principinių buvusios mylimos ekipos konkurentų.

Kad ir kaip ten būtų, spekuliacijų, panašu, greitu laiku dar bus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts