Sensacija – Marijampolės „Sūduva“ Europos lygos atrankoje parklupdė galingą varžovą

Marijampolės "Sūduva" ketvirtadienį pratęsė savo žygį UEFA Europos lygoje trečiajame atrankos etape, kuriame pateikė netikėtą rezultatą. Lietuvos lygos komanda išvyko į Izraelį, kur susitiko su Tel Avivo "Maccabi".

Paskutinius dvejus metus priešininai žaidė grupių etape. Visgi, Puikiai gynyboje su varžovais susitvarkę "Sūduvos" futbolininkai į Lietuvą grįžo su pergale rezultatu 2:1.

Savo sudėtimi Lietuvos futbolo gerbėjus gąsdinęs Tel Avivo klubas nieko panašaus nerodė aikštėje. "Sūduva" nuo pirmų minučių užtikrintai tvarkėsi su varžovų bandymu įsitvirtinti jų aikštės pusėje.

Greitomis kontratakomis šeimininkus nubausti bandžiusi "Sūduva" savo pirmąjį įvartį sumedžiojo 37-ąją minutę. Ovidijus Verbickas pasiuntė kamuolį link varžovų baudos aikštelės, Semiras Kerla atsitvėrė nuo savo oponento ir tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į "Maccabi" vartus.

76-ąją minutę "Maccabi" buvo nubaustas dar vienu Lietuvos čempionų įvarčiu. Po Andro Švrljugos pakelto kamuolio netikėtai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas.

Rungtynių pabaigoje Izraelio atstovai šiek tiek sušvelnino atsilikimą.