„Sūduva“ baigė pasirodymą Čempionų lygos atrankoje (VIDEO)

Trečiadienį vakare Marijampolėje įvyko atsakomosios UEFA Čempionų lygos antrojo etapo rungtynės.

Pirmajame etape turtingąjį Nikosijos APOEL už borto sugebėję palikti "Sūduvos" futbolininkai namuose bandė atsitiesti prieš Belgrado "Crvena Zvezda". Stebuklo sukurti nepavyko – Lietuvos čempionai dar kartą nusileido varžovams ir užbaigė savo pasirodymą Čempionų lygos turnyre.

"Sūduvos" viltys sukurti sensaciją šiose rungtynėse žlugo jau 8-ąją minutę – varžovų puolėjas El Benu Nabouhane šūviu iš maždaug 25 metrų nuginklavo Ivano Kardumo vartus.

"Crvena Zvezda" po greitai įgyto pranašumo atsisakė spaudimo šeimininkų aikštės pusėje ir "Sūduva" pradėjo kurti savo atakas, kurios buvo gana pavojingos.

31-ąją minutę pavojingiausią progą prie serbų vartų sukūrė Robertas Vėževičius – krašto puolėjas atliko galingą smūgį, bet kamuolys skriejo greta vartų virpsto.

38-ąją minutę į "Sūduvos" vartus krito antrasis įvartis – grubiai aikštėje suklydęs Povilas Leimonas atidavė kamuolį varžovų žvaigždei Nemanja Radonjičiui ir šis pasileidęs vienas prieš vartininką smūgiavo tiksliai.

Antrajame kėlinyje futbolas buvo itin ramus – abi komandos suprato, kad kovoti praktiškai nebėra dėl ko, todėl krito ir pats žaidimo tempas.

Per likusį laiką daugiau įvarčių Marijampolėje nebekrito – pergale rezultatu 2:0 džiaugėsi svečiai iš Serbijos, kurie ir pateko į kitą etapą.

"Sūduvai" tai nėra atsisveikinimas su Europa – marijampoliečiai po nesėkmingo pasirodymo Čempionų lygoje automatiškai bus permesti į trečiąjį Europos lygos etapą, kuriame greičiausiai susigrums su Jūrmalos "Spartaks".

Rezultatas:

"Sūduva" 0 – 2 "Crvena Zvezda"
(Pirmas mačas: 0-3, galutinis rezultatas: 0-5)
8′ [0 – 1] El Benu
38′ [0 – 2] N. Radonjič

Startinės sudėtys:

"Sūduva": Kardumas, Švrljuga, Leimonas, Jankauskas, Živanovičius, Slavickas, Verbickas, Matulevičius, Guilherme, Cicillia, Vėževičius.

"Crvena Zvezda": Borjan, Stojkovič, Savič, Degenek. Rodič, Jovičič, Krstičič, Srnič, Radonjič, Ben, Milič.