UEFA Čempionų lyga: Mančesteryje krito 9 įvarčiai

J. Grealisho triumfas

Įspūdingos futbolo rungtynės vakar vyko UEFA Čempionų lygos A grupėje, kur Mančesterio „Al Ettihad“ stadione vietos „Manchester City“ nukovė Leipcigo „Red Bull“ 6:3 (3:1).

Jau pirmajame kėlinyje krito net 4 įvarčiai. Jau 16-ąją minutę Nathanas Ake išvedė šeimininkus į priekį, o po dar 12 žaidimo minučių Vokietijos klubo gynėjas iš Prancūzijos Nordi Mukiele netyčia nukreipė kamuolį į savus vartus. Kitas Leipcigo prancūzas Christopheris Nkunku 42-ąją minutę rezultatą sušvelnino iki 1:2, bet paskutinėmis kėlinio akimirkos „Manchester City“ vėl smogė – šįkart pasižymėjo 11m baudinį realizavęs Riyadas Mahrezas.

Įvarčių fiesta tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Iš viso „hat-tricką“ surinkęs C. Nkunku antroje žaidimo pusėje kamuolį į varžovų vartus pasiuntė dar du kartus (51-ąją ir 73-ąją) minutėmis, bet į tai šeimininkai atsakė net trimis Jacko Grealisho (56-tą minutę), Joao Cancelo (75-ąją) ir Gabrielio Jesuso (85-ąją) pelnytais įvarčiais.

Įdomu tai, kad visus įvarčius Mančesteriui pelnė skirtingi futbolininkai, kaip tuo tarpu svečiams viską sumušė vienas futbolininkas.

Be to, „Manchester City“ pademonstravo išskirtinį tikslumą atakuojant vartus, pelnydami 6 įvarčius iš 8 tikslių smūgių į varžovų vartų stačiakampį.