Vėlyvas Ferlando Mendy įvartis padovanojo „Real“ pergalę Italijoje

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje sunkią pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa. Zinedine’o Zidane’o auklėtiniai išvykos rungtynėse 1:0 palaužė mažumoje likusią „Atalanta“ ir žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link.

Rungtynių pradžia labai nesėkmingai susiklostė šeimininkų futbolininkams. Jau 17-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas „Atalanta“ ekipos vidurio saugas Remo Freauleris, kuris grubiai pažeidė taisykles, o teisėjas iš karto futbolininkui skyrė raudoną kortelę. Vis tik pražanga buvo atlikta už baudos aikštelės ribos, o laisvą smūgį atlikęs Isco smūgiavo tiesiai į žaidėjų sienelę.

Dešimtyje likusi „Atalanta“ visas likusias rungtynes žaidė gynybinį futbolą. Jau 25-ąją minutę Nacho įsiveržė į baudos aikštelę, o jo atliktas smūgis skriejo greta vartų. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Real“ žaidėjai vienas po kito ėmė kurti atakas ir smūgiuoti kamuolį į vartus, tačiau šeimininkų gynybos pralaužti taip ir nepavyko.

Rungtynių didvyriu tapo 86-ąją minutę vienintelį mačo įvartį pelnęs Ferlandas Mendy, kuris po Luka Modričiaus perdavimo tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. „Real“ šiose rungtynėse absoliučiai dominavo.

Madrido ekipa kamuolį iš viso kontroliavo 68 procentus viso rungtynių laiko ir sugebėjo atlikti net 18 smūgių varžovų vartų link. Tuo tarpu „Atalanta“ atliko vos 2 smūgius Thibauto Courtoiso saugomų vartų link.

Atsakomasis mačas vyks Ispanijoje kovo 16 dieną.