Vokietijos futbolo klasikoje dramatiškai triumfavo Dortmundo „Borussia“ ekipa (VIDEO)

Vokietijos čempionato 11-ajame ture susitiko du šalies grandai – "Borussia" ir "Bayern".

Po itin intensyvios ir rezultatyvios dvikovos namuose triumfavo Dortmundo "Borussia" futbolininkai. Net du kartus šiose rungtynėse pirmavo bavarai, tačiau BVB sugebėjo varžovams atsakyti į visus išpuolius ir pasiekti pergalę rezultatu 3:2.

Pirmąjį mačo įvartį pirmajame kėlinyje pelnė svečių puolėjas Robertas Lewandowski išvesdamas bavarus į priekį. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo pelnyta.

Antrojo kėlinio pradžioje baudinį realizavo Marco Reusas išlygindamas rezultatą. Lygybė rungtynėse nesilaikė ilgai, dar kartą pasižymėjo R. Lewandowski.

Po šio smūgio šeimininkai pasižymėjo dar du kartus, po kartą M. Reusas ir po keitimo pasirodęs P. Alcaceras, taip išplėšdami pergalę 3:2.

Po pergalės "Borussia" įtvirtino savo lyderio poziciją. Savo ruožtu trečioje vietoje esantis "Bayern" nuo BVB jau atsilieka septyniais taškais.

Rezultatas:

"Borussia" 3 : 2 "Bayern"
26 [0:1] R. Lewandowski
49′ [1:1] M. Reus
52′ [1:2] R. Lewandowski
67′ [2:2] M. Reus
72′ [3:2] P. Alcacer