M. Carrickas gali likti „Man Utd” vairininku: klubas neskuba ieškoti alternatyvų

Mančesterio „United” ekipą šių metų sausį perėmęs Michaelas Carrickas pasiekė įspūdingų rezultatų – komanda šiuo metu užima trečiąją poziciją Anglijos aukščiausioje lygoje ir turi puikias galimybes kitą sezoną dalyvauti prestižiniausiame Senojo žemyno klubiniame turnyre.

Nors buvusiam „raudonųjų velnių” žaidėjui laikinojo stratego įgaliojimai suteikti tik iki dabartinio sezono finišo, klubo vadovybė, regis, rimtai žvelgia į galimybę pratęsti bendradarbiavimą ilgesniam laikotarpiui.

Žiniasklaidos duomenimis, Mančesterio klubas šiuo metu neinicijuoja jokių pokalbių su potencialiais kandidatais į vyriausiojo trenerio postą ir atidžiai stebi, kaip klostosi reikalai su dabartiniu specialistu.

Visgi pabrėžiama, kad galutinį sprendimą dėl trenerio ateities „United” ketina priimti tik tuomet, kai bus užbaigtas einamasis sezonas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts