Paryžiaus Saint-Germain ekipos vairininkas Luisas Enrique grįžo mintimis į praėjusį sezoną ir šiltai atsiliepė apie „Liverpool” strategą Arne Slotą.
„Tuo metu, kai „Liverpool” buvo stipriausia komanda Senajame žemyne, Slotas buvo vienintelis, kuris pozityviai vertino mūsų klubą. Tai paliko labai malonų įspūdį ir išliko gražiu prisiminimu", – dalijosi ispanų specialistas.
Kalbėdamas apie artėjančią dvikovą, Enrique vengė favorito etiketės: „Ar mes laikomi favoritais? Aš visada stengiuosi kontroliuoti atmosferą ir nuotaikas komandos viduje. Mano žaidėjai yra išmintingi ir puikiai supranta, kad tokiose rungtynėse favorito nėra. Abi pusės žino, ko reikia norint laimėti tokio lygio susitikimus."
PSG ir „Liverpool" kryžiuos ietis Čempionų lygos ketvirtfinalyje – pirmasis susitikimas numatytas balandžio 8 dieną, o atsakomosios rungtynės vyks balandžio 14-ąją.
„Liverpool" šiuo metu Anglijos „Premier" lygoje užima penktąją poziciją, savo sąskaitoje turėdami 49 taškus.",
"excerpt": "PSG treneris Luisas Enrique prisiminė, kaip praėjusį sezoną Arne Slotas vienintelis teigiamai atsiliepė apie Paryžiaus klubą. Abi ekipos netrukus susitiks Čempionų lygos ketvirtfinalyje.








