Lietuvių kilmės Rose Nemajunas perrašė UFC istorijos metraštį

Lietuvių kilmės kovotoja perrašė UFC istoriją

Ankstyvą sekmadienio rytą Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyko „UFC 261“ turnyras, kuriame Rose Namajunas (10-4) įspūdingu spyriu į galvą nokautavo kinietę Weili Zhang (21-2). Lietuvių kilmės kovotoja tapo pirmąją moterimi istorijoje, kuriai pavyko susigrąžinti čempionės titulą.

Kova prasidėjo žiūrovams skanduojant „Let‘s go Rose“. Abi kovotojos pradėjo žvalgybą ir apsikeitė smūgiais, o praėjus vos 1 minutei 20 sekundžių – Rose Nemajunas atliko galingą spyri kaire koją į nepridengtą kinės smakrą. Po taiklaus lietuvių kilmės kovotojos smūgio čempionė krito ant žemės ir Rose viską užbaigė negailestinga smūgiu kruša po kurios teisėjui nebeliko kitos išeities, tik nutraukti kovą.

„Aš padariau tai. Aš esu geriausia. Tas smūgis tikrai buvo idealus, bet nebuvau tikra, ar jo užteks, tad pridėjau dar kelis smūgius į galvą. Ir man pavyko“, – po kovos sunkiai ašaras tvardydama pasakojo R. Namajunas.

Rose Nemajunas varžovė iki šiol buvo pirmoji ir vienintelė čempionė. Per visą UFC istoriją iki šios kovos ji buvo laimėjusi net 21 kovą iš eilės (10 pergalių pasiekta nokautais) ir pralaimėjusi vienintelį kartą, kai suklupo pirmoje MMA kovoje dar 2013-aisiais metais.

28 metų 165 cm R. Namajunas pirmą kartą pasaulio minimalaus svorio (iki 52,2 kg) čempionės titulą iškovojo 2017 metų lapkritį. Tuomet ji nugalėjo lenkę Joanną Jedrzejczyk, tačiau 2019-ųjų kovą R. Namajunas čempionės diržą prarado, kai neatsilaikė prieš Brazilijos atstovę Jessicą Andrade.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts