Lietuvos irklavimo žvaigždė S. Ritteris baigia karjerą

Saulius Ritteris

Lietuvos irklavimo rinktinės žvaigždė ir 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinis vicečempionas Saulius Ritteris nusprendė baigti savo profesionalaus irkluotojo karjerą.

Irkluodamas porinę dvivietę 33 metų vilnietis yra du kartus tapęs Europos irklavimo čempionu, taipogi turi keletą žemesnės prabos Senojo žemyno čempionatų apdovanojimų. Pasaulio čempionatuose jis taipogi yra iškovojęs sidabro medalį.

„Atėjo man laikas. Nors viskas turi pabaigą, bet noriu, kad ši nebūtų liūdna. Per tuos 21-erius metus irklavime patyriau begalę nuostabių akimirkų, kurias visą likusį gyvenimą nešiosiu su savimi. Džiaugiuosi, kad tėvai mane supažindino su irklavimu. Sportuodamas sutikau daugybę įspūdingų ir stiprių asmenybių. Radau ištikimų draugų, bendražygių, kurie padėjo kartu siekti tikslų. Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę atstovauti savo šaliai – jeigu kas paklaustų, ar vėl rinkčiausi tokį kelią, net nedvejodamas sutikčiau. Taip, buvo be galo sunku, bet tikrai verta! Ir nors su profesionaliu sportu atsisveikinu, toli nuo jo nepabėgsiu. Būdami Trakuose tikrai mane sutiksite – tik jau nebe irklavimuose takuose“, – savo socialinėje paskyroje ramiai mintis dėstė R. Ritteris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts