MMA turnyro kovoje Konektikute – vienas įspūdingiausių smūgių istorijoje

M. Page'as sudarkė D. Andersono nosį

Konektikuto valstijoje esnčiame Unkasvilio mieste vyko „Bellator 258″ mišrių kovų turnyras. Jame rungėsi būrys profesionalių kovos meistrų, o svarbiausia vakaro dvikova vyko tarp 34 metų „Nuodo“ pravardę turinčio Michealo Page'o bei trejais metais jaunesnio, Barbaro“ pseudonimu žinomo Dereko Andersono.

Abu kovotojai į ringą žengė turėdami puikų pergalių ir pralaimėjimų balansą. „Nuodas“ iki šiol buvo pralaimėjęs vos sykį ir per dvidešimt kovų pasiekęs net 10 nokautų. Tuo tarpu „Barbaro“ rekordas kiek kuklesnis – 17-4.

Būtent D. Andersonas šios kovos metu tapo itin sunkiai nukentėjusia auka. M. Page's jau pirmajame kovos raunde atliko neįtikėtino tikslumo bei jėgos smūgį, kuris tiesiog „panaikino“ varžovo nosį, kurios ant veido paprasčiausiai neliko… Nosies kaulai akimirksniu buvo visiškai sutrupinti.

Šis smūgis ekspertų iškart buvo įvardintas kaip „vienas iš daugiausiai žalos oponentų veidui padariusių smūgių šios sporto šakos istorijoje“. Vis dėlto, įspūdinga ir tai, jog tokios jėgos spyrį sugėręs D. Andersonas nebuvo pasiųstas į nokdauną, o pasibaigus raundui kovą nutraukė „Barbarą“ apžiūrėjęs gydytojas.

„Žinojau, jog spyris bus tikslus. Esu snaiperis. Kovos metu vis žiūrėjau, ar mano oponentas judės į tą pačią pusę, taip ir nutiko. Negalvojau, kad smūgis bus toks galingas. Tai buvo įspūdinga“, – po kovos savimi didžiavosi jos nugalėtojas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts