R. Meilutytė iškovojo Europos čempionato sidabrą

Glazge vykstančiame Europos čempionate sidabro medalį 100 metrų moterų plaukimo krūtine finale iškovojo Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė.

Dėl medalių šiame finale varžėsi aštuonios plaukikės. Auksą iškovojo rusė Julija Jefimova, 100 metrų nuotolį įveikusi per 1 min. 5,53 sek.

Meilutytė nuo rusės atsiliko daugiau nei sekunde – jį tą patį nuotolį įveikė per 1 min 6,26 sek. Bronzos medaliu pasidabino italė Arianna Castiglioni – 1 min. 6,54 sek.

Lietuvė dar dėl medalio kovos 50 m. krūtine finale, į kurį prasibrovė užėmusi aštuntąją vietą bendroje įskaitoje.