Šeštadienio UFC narve: garsiausių sunkiasvorių mūšis

Olandas prieš Rusą

Jau rytoj Amerikos mišrių kovos menų turnyre išvysime dviejų titanų mūšį. Svorio kategorijoje iki 120kg kumščius surems Olandijos legenda A.Overeemas ir ne ką mažiau žinomas Aleksandras Volkovas.

40-metis Olandijos veteranas Alistairėjus Overeemas UFC sunkiasvorių reitinge užima penktąją vietą. O jo sąskaitoje įspūdingi kovų skaičiai. Iš viso Į MMA narvą kovotojas yra žengęs 65 kartus, pasiekęs 47 pergales (25 nokautai) ir patyręs 18 pralaimėjimų. Olandas pergales šventė abiejuose savo paskutinėse kovose ir iš viso įveikė keturis iš paskutinių penkių varžovų. Paskutinėje savo kovoje privertė pasiduoti UFC fanams gerai žinomą – Augusto Sakai.

Olando gyvenimą bandys apkartinti Rusijos UFC žvaigždė – Aleksandras Volkovas. Pastarasis UFC sunkiasvorių reitinge yra tik vienu laipteliu žemiau ir užima šeštąją vietą. Mišrių kovos menų varžybose Rusijos atstovas šventė 32 pergales (21 nokautas) bei patyrė 8 pralaimėjimus ir savo bendroje sąskaitoje turi 40 profesionalių kovų. Paskutinėje savo kovoje A.Volkovas įspūdingoje kovoje palaužė amerikiečio Walto Harriso pasipriešinimą.

Prieš šių gladiatorių mūšį galėsite išvysti dar keturias UFC akistatas. Ypač yra laukiama lengviausiojo svorio kategorijoje įvyksianti moterų kova. Ten jėgas išbandys panašaus pajėgumo amerikietės Marion Reneau ir Macy Chiasson.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts