Graikijos krepšinio čempionate „Panathinaikos” klubas (17 pergalių/4 pralaimėjimai) įrodė savo pranašumą prieš miesto kaimynus. Išvykos susitikime su „Panionios” (5/15) žalgiriai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 84:68.
Rungtynės nuo pat pradžios klostėsi svečių naudai. Po pirmojo kėlinio „Panathinaikos” pirmavo 19:14, o iki ilgosios pertraukos pranašumą padidino iki 15 taškų (42:27). Trečiajame ketvirtyje dominavimas tęsėsi – 27:18, ir tik paskutinėje atkarpoje šeimininkai laimėjo 23:15, tačiau tai jau nieko negalėjo pakeisti.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo T.J. Shortsas, įmetęs 11 taškų. Solidų indėlį pridėjo Nikos Rogkavopoulos ir Juancho Hernangomezas – abu pelnė po 10 taškų. Pralaimėjusiems daugiausiai – 18 taškų – surinko Joe Thomassonas.
Lietuvos rinktinės atstovas Marius Grigonis šiame susitikime nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą.
Artimiausiu metu „Panathinaikos” laukia intensyvi Eurolygos savaitė – dvigubas turas. Pirmiausia Atėnų klubas vyks į Dubajų susitikti su vietiniu „Dubai








