NBA reguliariajame sezone Filadelfijos „76ers” iškovojo svarbią pergalę išvykoje, 118:114 palaužusi Šarlotės „Hornets” ekipą. Svečiai turėjo visas savo pagrindines žvaigždes ir tai davė rezultatą.
Rungtynės įsimins ne tik dėl įtemptos kovos, bet ir dėl pirmajame kėlinyje kilusio incidento. Joelis Embiidas alkūne smogė į veidą LaMelo Ballui ir jį pargriovė. Už šį veiksmą „76ers” lyderis buvo nubaustas technine pražanga.
Mačo pabaiga buvo itin dramatiška – likus pusantros minutės iki sirenos „Hornets” pirmavo 114:112. Embiidas realizavo tik vieną baudos metimą, tačiau po puolimo atkovoto kamuolio Paulas George'as pataikė lemiamą tritaškį. Svečiai galutinai įtvirtino pergalę baudų metimais.
Ypač džiugino Tyrese'o Maxey pasirodymas. Tris savaites dėl piršto sausgyslės traumos nežaidęs gynėjas per 43 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.
„76ers” puikiai atakavo iš toli – 47 proc. taiklumas (16/34). Tai kompensavo pralaimėtą kovą dėl kamuolių 41:53.
Šeimininkams LaMelo Ballas per 37 minutes surinko 20 taškų (2/8 dvitaškių, 5/18 tritaškių), pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus. Brandonas Milleris buvo rezultatyviausias – 29 taškai.
Rytų konferencijoje „Hornets” užima dešimtą poziciją, „76ers” – septintą. Filadelfijos klubas toliau keliauja į Majamį, o penkių pergalių seriją nutraukusi Šarlotė namie lauks Bostono „Celtics”.








