„Paris” ekipa prieš kelionę į Lietuvą sunkiai įveikė Strasbūro klubą

Paryžiaus „Paris” krepšininkai, kurie netrukus vyks į Kauną Eurolygos susitikimui, savaitgalį Prancūzijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę. Sostinės klubas (20/7) svečiuose 92:86 palaužė Strasbūro SIG (16/10) ekipą.

Rungtynių eigoje paryžiečiai pirmavo po pirmojo kėlinio (28:26), tačiau antrąjį ketvirtį pralaimėjo 17:24. Trečiasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 21:21, o lemiamoje atkarpoje svečiai įsibėgėjo ir triuškino varžovus 26:15.

Pergalingoje „Paris” komandoje nepralenkiamas buvo Nadiras Hifi, kuris į varžovų krepšį įmetė 30 taškų, realizavęs 5 tritaškius iš 8 bandymų. Solidžiai pasirodė ir Jaredas Rhodenas su 16 taškų bei Justinas Robinsonas, surinkęs 15 taškų. Amathas M'Baye prisidėjo 8 taškais.

Strasbūro gretose rezultatyviausiai žaidė Mike'as Davisas, pelnęs 24 taškus. Jo komandos draugas Marcusas Keene'as pridėjo 20 taškų.

Prancūzijos sostinės klubo ir Kauno „Žalgirio” Eurolygos dvikova numatyta balandžio 17-ąją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts