A. Daviso ir L. Jameso dueto nesustabdę „Trail Blazers“ krepšininkai krito namuose

Eilinę pergalę NBA lygoje pasiekė Los Andželo "Lakers" (20-3) krepšininkai, kurie išvykoje lengvai pranoko Portlando "Trail Blazers" (9-14) ekipą rezultatu 136:113 (39:34, 38:28, 33:31, 26:20).

Pirmą kėlinį abi komandos žaidė apylygiai, o namų komanda dar keletą kartų pirmavo, tačiau ketvirčio pabaigoje geriau pasirodė "Lakers", kurie ir nesustojo per likusias mačo dalis. Skirtumas tarp komandų tik didėjo per likusius kėlinius ir Los Andželo krepšininkai toliau demonstruoja galingą žaidimą šiame sezone.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Anthony Davisas 39, o Lebronas Jamesas pridėjo 31 tašką.

Pralaimėtojų gretose puikiai žaidė D. Lillardas, kurio sąskaitoje 29 taškai, dar 17 pridėjo H. Whiteside.